Silver Shell Aktif Heksoz Korele Bileşik 500 mg 120 Kapsül

Silver Shell AHCC

Ürün Hakkında

İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takviye edici gıdalar normal bir beslenmenin yerine geçmez.

İçindekiler:
Aktif Heksoz Korele Bileşik (Active Hexose Correlated Compound), Kapsül, Hidroksipropil metil selüloz,
Mikrokristalin Selüloz, Silikon Dioksit , Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları

Kimler Kullanabilir

11 yaş ve üzeri yeşkinler günde 3 grama kadar kullanabilir, 11 yaş altı çocuklarda Active Hexose Correlated Compound kullanmayınız. Hamile veya emziriyorsanız Active Hexose Correlated Compound kullanmayınız.

Active Hexose Correlated Compound, otoimmün hastalıkları daha da kötüleştirebileceği rapor edilmiş, Active Hexose Correlated Compound kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Diğer İlaçlarla Etkileşimi

Karaciğer tarafından parçalanan ve atılan herhangi bir ilaç alıyorsanız, Active Hexose Correlated Compound kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Bağışıklık sistemini azaltan / baskılayan ilaçlar kullanıyorsanız, Active Hexose Correlated Compound almadan önce doktorunuza danışınız.

Active Hexose Correlated Compound Nedir?

Active Hexose Correlated Compound, bazı basidiomycetes türlerinden ekstrakte edilen alfa-glukan temelli doğal bir maddedir ve shiitake içeren bir mantar sınıfına aittir.

Shiitake Güneydoğu Asya’da Kara orman mantarı ya da imparator mantarı olarak bilinen, İmparatorluk Japonyasında sadece imparatorlar tarafından Kullanılıp tüketilen bir mantar türüdür.

Ek formda mevcut olan Active Hexose Correlated Compound’nin bir antioksidan görevi gördüğü bilinmektedir. Active Hexose Correlated Compound’nin sağlık etkileri üzerine araştırmalar vardır. Laboratuvar, hayvan ve insan klinik araştırmaları Active Hexose Correlated Compound`nin çeşitli sağlık yararları sağlayabileceğini değerlendirmektedir.